Zakupy

Zakup kosmetyków pielęgnacyjnych i kolorowych u mnie, jest wyjątkowy i bardzo różni się od tradycyjnych zakupów. Dlaczego? Ponieważ najpierw musimy się spotkać, bym dobrała dla Ciebie najlepsze produkty i sprawiła, że poczujesz się piękna.

Oferuję Ci profesjonalne konsultacje kosmetyczne wraz z doborem kosmetyków, a także porady z zakresu pielęgnacji skóry.
Dzięki indywidualnemu podejściu, już na początku naszych relacji, każda z moich klientek czuje się wyjątkowo i dostaje 100% gwarancję zadowolenia z produktu.

Konsultacja kosmetyczna Mary Kay trwa około 1.5 godziny i jest zupełnie bezpłatna. Produkty oczywiście możesz kupić, ale nie masz takiego obowiązku. Na spotkaniu, na początek robimy bardzo przyjemny zabieg „Satynowe dłonie”, po którym skóra jest miła i delikatna. Następnie dobieram odpowiednie produkty do pielęgnacji twarzy, w zależności od typu cery, po czym rodzaj i odcień podkładu,  puder mineralny a także róż do policzków. Jeśli masz ochotę możesz również wypróbować produkty, które zadbają o Twoje oczy i usta.

Każda moja klientka ma również możliwość spotkania kosmetycznego, na którym może poczuć cudowne działanie maseczek, mikrodermabrazji, a także zapoznać się z najmodniejszymi odcieniami kosmetyków kolorowych. Ja jako Twoj osobisty doradca, dopasuję makijaż do Twojego typu urody.

Comments are closed.